top of page

Громадський

Торговий центр "Вернісаж"
Торговий центр в історичній частині міста це завжди виклик. Потрібно зберегти всі існуючі, елементи і виділити їх сучасними мінімалістичними формами. 

Проект ресторану та лаундж зони розважального комплексу ''Спліт'' у м.Львів
Дизайн: Iryna Povazhniak
Права належать фірмі: re + design bureau
Реалізація та авторський нагляд:  re + design bureau
Фото: Соснов Максим Yolochkin

Побажанням замовника було розробити поліфункціональний ресторан, для свтякуваннь

та ресторан, який працюватиме у звичному режимі, для першого варіанту столи формуються в єдину групу. Також тут передбаченна кальянна зонна, кухня для приготування, вхідна презентативна зона з диванами. 


 

Пекарня-кондиторська
Пекарня виконана в двох рівнях.
Дизайн виконали  в світлих тонах з яскравими елементами та велюровими тканинами, також важливими елементами нашого інтер`єру є використання полірованого металу. 

Кафе "Pinsel"
Кафе знаходиться в самому центрі Львова на пл.Ринок, в будинку на якому виконав скульптури відомий скульптор Пінзель, це і стало основною ідеєю закладу, висвітлити цю якраву постать та представити його роботи нестандартним методом так, як і сам скульптор був в свій час інноватором.
Стіни оздобили декоративною штукатуркою з ефектом старовини.
Під стелею змонтували гіпсових ангелів за аналогами робіт скульптора.
Стоматологічна клініка у м.Гамбург (Німеччина)
Проект для клініки витриманий в пастельній гаммі з метою створення приємної, атмосфери для пацієнтів. На підлозі використаний французький паркет,світильники в стилі мінімалізм додають інтер'єру вишуканості, важливим моментом в даному проекті є LED-підсвітка, інтегрована в дерев'яні  панелі.

Конкурсна робота для комапнії Росатом.
Категорія "офіс" 

Оновлений  дизайн офісу компанії Росатом

В основі ідеї полягало розробити ергономічний 

та сучасний простір в якому б почували себе комфортно,як працівники так і гості .Даний офіс має площу 3тис.м.кв В ньому. розташовані

рецепція,лаунж-бар,зона для брифінгів, конференцій,гардероб,технічні приміення.Також на останньому поверсі розміщений офіс для працівників 

 

Кафе, бістро, бар "DONER FABRIC у м.Львів

Дизайн кафе в центрі м.Львів. Лаконічний, витриманий дизайн в якому використано нейтральні кольори та багато зелені, яка освіжає інтер'єр та вносить затишок.

Мережа магазинів "Вухо ком" у м.Львів  

Ре-дизайн мережі магазинів.

Офіс у м.Львів
Проект офісу у м.Львові для IT-компанії. Планування openspace, зручне для роботи. В інтер'єрі використані такі матеріали, як дерево,скло,метал також багато яскравих елементів
Проект навчального центру розвитку для дітей 12-18років
у м.Львів

Так виглядатиме STEAM SPACE на Науковій. Простір навчання, розвитку, досліджень та обміну досвідом. Тут воєдину зливаються наука, технології, інженерія, мистецтво і математика.

Проект фотостудії у м.Львів

В даному проекті використано багато металевих елементів в поєднанні з цеглою, бетоном, делікатними підвісними світильниками та стільцями. Також основним побажанням клієнтів було в центральній частині студії розмістити окремо стоячу ванну.

Зуботехнічна лабораторія у м.Львів 

Дизайн лабораторії виконаний в стілі "Лофт", основним акцентом введено м'ятний колір, який є у фірмовому стилі компанії.

Дизайн-проект інтер'єру для медичного відділу у м.Львів

Даний проект ми виконали наступним чином, зробили поділ на зони: 1.робоча зона для лікарів; 2.робочий кабінет керівника відділу;3.відпочинкова зона. Стосовно стилю та оформлення, то домінували тут сірий,рожевий та білий кольори в таких ж кольорах розроблений фірмовий стиль.

 

bottom of page